RMK Mekatronik

RMK Mekatronik olarak ÇÖZÜM ODAĞINIZ olmayı taahhüt ediyoruz

Şirketimiz 2009 yılında Japon Menşeli THK GmbH firmasının Authorized Distribütörü olarak kurulmuştur. Başta Makina Sektörü olmak üzere Otomotiv Sanayi ve Otomotiv Yan Sanayi’nin kullandığı makinalardaki Lineer ve Dairesel Hareket Gruplarının İthalat, İhracat ve Satışını yürütmektedir.

Müşterilerimize ve topluma yenilikçi, ileri düzey teknoloji ile standartlara uygun, en yüksek kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisi, üst düzey mühendislik çözümleri ile sunmak temel değerimizdir.

Çalışanlar arasında karşılıklı saygı ilkesi, işbirliği ve doğru iletişim ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması yaparak hedeflerimize ulaşmaktayız.

Müşterilerimize sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu, sağlıklı ilişkilere imza atmakta, seçkin, yenilikçi rolümüz ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek potansiyeli bünyemizde yaşatmaktayız.

img
img
Kuruluş 2009

GELECEĞİN TARİFİNDE BİZİM DE İMZAMIZ OLACAK

img
img

RMK Mekatronik çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratarak, pazar payını arttıran ve bu konuda liderliğini koruyan, açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren organizasyon yapısına sahip bir firma olmaya devam edecektir.

Çalışanlarımızdan beklentimiz; dürüstlük ve sorumluluk duygusu temelinde karşılıklı saygı, başarı, plan program, ürün ve hizmet kalitesi, zamanında teslim ve müşteri memnuniyetini içinde barındıran şirket değerlerimiz ile hedefe ulaşmalarıdır.

Vizyonumuz

Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma, yenilikçi, ileri düzey teknolojiyi barındıran, standartlara uygun, en üst kalite ve güvenliğe sahip ürün ve servisler sunarak sektöre değer katmak,

Müşteri memnuniyetini en yüksek derecede ve sürekli sağlamak,

Çalışanların memnuniyetini sürekli arttırmak,

Çevre ve topluma karşı sorumlulukların bilincinde olarak, Türk ekonomisine katkı sağlamak.

Misyonumuz

Müşterilerine sürekli memnuniyet sağlayarak uzun soluklu, sağlıklı ilişkilere imza atan,

Seçkin ve yenilikçi rolü ile gelişime açık, yaratıcı ve üstün performans sergileyecek potansiyeli bünyesinde yaşatan,

Çalıştığı platformda sektör gereksinimlerini belirlemek ve karşılamak için sürekli değer yaratan, pazar payını arttıran ve bu konuda liderliğini koruyan,

Açıklık ve sosyal sorumluluğa önem veren bir organizasyon yapısına sahip olan bir şirket olmaktır

×
img

Teklif Al

Merkez Ofis

+90 (224) 441 21 62

+90 (224) 441 70 37 (pbx)

E-mail

rmk@rmkmekatronik.com

Adres

Alaaddinbey Mh. 617.Sk. Kongur Plaza No: 4
Nilüfer / BURSA

İstanbul Ofis

+90 (224) 441 21 62

+90 (224) 441 70 37 (pbx)

E-mail

rmk@rmkmekatronik.com

Adres

Cevizli Mh. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları No:20/B K:6 Maltepe / İstanbul