Şirket kısa adı THK olan işletmenin açılımı “Toughness, High Quality, Know-how” şeklindedir. Anlam olarak dayanıklılık, yüksek kalite ve bilgi birikimi anlamına gelmektedir. THK endüstri alanında faaliyet göstermekte olup, toplumun ve endüstrinin ilerlemesi için çalışmalarına devam etmektedir. Bu kapsamda birçok teknolojinin ve ürünün üretimleri yapılmaktadır. RMK Mekatronik THK Türkiye distribütörüdür.

 THK Ürünleri

THK’nın göstermiş olduğu fikirleri ve benzeri bulunmayan teknolojisi sayesinde bu şirket, Lineer Hareket olarak bilinen kızak mekanizmasının geliştirilmesini sağlamış ve bu yönde dünya çapında tanınır hale gelmiştir. Bu kapsamda bugün LM kızak aletleri denince akla THK markası gelmektedir. Böylece birçok endüstri alanında elektronik sistemlere entegre olan bir bileşen haline gelmiştir. Ayrıca THK firması, üretimlerinin arkasında durmak ve müşterilerine dünya çapında hizmet sağlamak için daha başka mekanik bileşenlerinde üretimini yapmaktadır.

RMK Mekatronik THK Türkiye distribütörüdür.

Üretim alanında çok geniş bir yelpazeye sahip olan THK şirketinin ürünleri arasında LM Kızaklar, Bilyeli Oluklu Miller, Çapraz Masuralı Rulmanlar, Vidalı Miller ve diğer ürünler göze çarpmaktadır. Rulman üretimi, satışı ve desteği konusunda uzun yıllara sari olarak deneyim ve tecrübe ile müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve ilke benimsenmiştir.

Endüstri, mekanik, mekatronik ve elektronik kapsamında birbirine entegre olarak çalışan tüm bileşenlerde kullanılan üretim malzemeleri bu ürünler ile sağlanmaktadır. Bu kapsamda entegre sistemlerin çalışması ve sürekliliği açısından bu ürünler önem arz etmektedir. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de bu ürünlerin kullanılması oldukça yaygındır.

 THK Türkiye Distribütörü

THK firmasının Türkiye distribütörü olarak sizlere her zaman yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız. Üretim sistemleri içerisinde lineer kızak ve ray, lineer rulman, vidalı mil gibi tüm lineer hareket sistemleri olmak üzere rulmanlar, sac ve bez körük sistemleri, hassas ve planet redüktörler, merkezi yağlama sistemleri, servo sürücü ve inverter, spindle motor, kremayer ve pinyon dişliler, segman, o-ring, tane bilya ve makara, gres yağı ve konveyör ekipmanlarını içeren geniş yelpazeli mekanik, mekatronik ve robotik sistemlerin çalışması ve faaliyeti için gerekli malzemelerle ilgili, profesyonel olarak Satış, Mühendislik Hizmetleri ve Proje Danışmanlığı hizmeti vermektedir.

×
img

Teklif Al

Merkez Ofis

+90 (224) 441 21 62

+90 (224) 441 70 37 (pbx)

E-mail

rmk@rmkmekatronik.com

Adres

Alaaddinbey Mh. 617.Sk. Kongur Plaza No: 4
Nilüfer / BURSA

İstanbul Ofis

+90 (224) 441 21 62

+90 (224) 441 70 37 (pbx)

E-mail

rmk@rmkmekatronik.com

Adres

Cevizli Mh. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul Plazaları No:20/B K:6 Maltepe / İstanbul